Služby

Poradenství a konzultace

Můžeme Vám pomoci ve Vašem rozhodování a doporučit nejlepší možné řešení. 

Návrhy

Návrhy jsou dodány jako fotorealistické vizualizace z několika různých pohledů, včetně pohledu seshora.

Návrhy Ikea

Návrhy, kde je použit nábytek z obchodního řetězce Ikea, jsou našimi zákazníky nejčastěji voleny. Spočívá to hlavně v jednoduchosti celé realizace. Od nás dostanete kompletní seznam veškerého nábytku i dekorací. Stačí pak jen podle seznamu nábytek nakoupit či objednat. 

Návrhy na míru

Je nám jasné, že ne každý prostor splní podmínky pro nábytek nakoupený v nějakém řetězci. Proto Vám nabízíme návrhy nábytku na míru dle Vašich představ. K těmto návrhům obdržíte technickou dokumentaci, podle které si necháte nábytek vyrobit anebo Vám zajistíme truhlářskou výrobu my.

3D návrhy

Kromě klasických fotorealistických vizualizací Vám nyní můžeme nabídnout virtuální 3D prohlídku, kterou opravdu doporučujeme. Můžete se dívat všemi směry, z různých úhlů pohledu a lépe si tak představit jak bude vypadat finální verze realizace.

Montážní služby

Poskytneme Vám odkaz na nákupní košík, ve kterém budou zvolené produkty vizualizace. Objednané produkty si necháte doručit a v dohodnutém termínu Vám na místě nábytek poskládáme a rozestavíme ve Vaší místnosti dle námi navržené vizualizace k Vaší spokojenosti.

Realizace

V případě, že potřebujete pomoci s realizací je možné se s námi domluvit a celou realizaci Vám uděláme na klíč. Vztahuje se na nábytek IKEA. Rozsah prací je vždy velmi individuální a záleží na společné komunikaci, aby byla spokojenost na obou stranách.

Výroba nábytku na míru

Po odsouhlasení návrhu Vám necháme v naší truhlárně vytvořit cenovou kalkulaci nábytku na míru. V případě zájmu dokážeme vše domluvit, nechat vyrobit a následně namontovat.

Osobní schůzky a realizace

Tyto služby nabízíme v rámci uvedené mapy cca 100 km a nebo dle domluvy.

Kontakt


V případě jakýchkoli dotazů, nás určitě neváhejte kontaktovat na email, přes sociální sítě nebo po telefonu. Jsme Vám kdykoliv k dispozici. 

+420 731 689 797

interier.od.luci@gmail.com