Služby

Poradenství a konzultace

Můžeme Vám pomoci ve Vašem rozhodování a doporučit nejlepší možné řešení. 

Návrhy

Návrhy jsou dodány jako fotorealistické vizualizace z několika různých pohledů, včetně pohledu seshora.

Návrhy Ikea

Návrhy, kde je použit nábytek z obchodního řetězce Ikea, jsou našimi zákazníky nejčastěji voleny. Spočívá to hlavně v jednoduchosti celé realizace. Od nás dostanete kompletní seznam veškerého nábytku i dekorací. Stačí pak jen podle seznamu nábytek nakoupit či objednat. 

Návrhy na míru

Je nám jasné, že ne každý prostor splní podmínky pro nábytek nakoupený v nějakém řetězci. Proto Vám nabízíme návrhy nábytku na míru dle Vašich představ. K těmto návrhům obdržíte technickou dokumentaci, podle které si necháte nábytek vyrobit. Truhláře si zajistí zákazník sám.

3D návrhy

Kromě klasických fotorealistických vizualizací Vám nyní můžeme nabídnout virtuální 3D prohlídku, kterou opravdu doporučujeme. Můžete se dívat všemi směry, z různých úhlů pohledu a lépe si tak představit jak bude vypadat finální verze realizace.

Montážní služby

Zajistíme Vám doručení vybraného nábytku z Ikea a na místě Vám nábytek poskládáme a rozestavíme ve Vaší místnosti dle námi navržené vizualizace k Vaší spokojenosti.

Realizace

V případě, že potřebujete pomoci s realizací je možné se s námi domluvit a celou realizaci Vám uděláme na klíč. Rozsah prací je vždy velmi individuální a záleží na společné komunikaci, aby byla spokojenost na obou stranách.

Ceník služeb

Veškeré služby počínaje osobní konzultací, vizualizací, 3D návrhu, montáží nebo realizací jsou uvedeny v samostatném ceníku. Snažíme se vyjít vstříc a je možno se osobně dohodnout na službách, které v ceníku nejsou vůbec zahrnuty.

Osobní schůzky a realizace

Tyto služby nabízíme v rámci uvedené mapy cca 100 km a nebo dle domluvy.


Kontakt


V případě jakýchkoli dotazů, nás určitě neváhejte kontaktovat na email, přes sociální sítě nebo po telefonu. Jsme Vám kdykoliv k dispozici. 

+420 731 689 797

interier.od.luci@gmail.com