Ceník

Osobní konzultace

(Cena za 1. hodinu. Každá další započítaná hodina 400,- Kč + 6,- Kč/km. Osobní konzultace provádíme v rozsahu určeném na mapě na našich stránkách, případně dle domluvy.)

500 Kč

Základní cena za návrh pokoje

(Jedná se o místnost do 20m2 s vybavením nábytku z Ikea + doplňky a dekorace. Cena zahrnuje seznam použitých produktů s příslušnými odkazy, 5-10 různých pohledů místnosti a možnost jedné úpravy dle Vašeho přání.)

3000 Kč

Místnosti větší než 20m2

(Jedná se o místnost větší než 20m2 s vybavením nábytku z Ikea + doplňky a dekorace. Cena zahrnuje seznam použitých produktů s příslušnými odkazy, 5-10 různých pohledů místnosti a možnost jedné úpravy dle Vašeho přání)

+500 Kč

Návrh s použitím jiného nábytku než IKEA

(Příplatek za přidání nábytku od jiných řetězců. Jedná se o náročnější modelaci)

+500 Kč

Návrh nábytku na míru

(Cena bude stanovena dle náročnosti, od nás dostanete detailní technické výkresy a dokumentaci)

+800 až 3000 Kč

Vytvoření 3D virtuální prohlídky

(Vaše vizualizace, ve které se můžete libovolně otáčet a vidět a lépe si představit Váš konečný výsledek)

+500 Kč

Montážní služba

(Cena za realizace bude upřesněna dle náročnosti a rozsahu prací, které bude zákazník požadovat. K ceně za realizaci bude připočtena cena za dopravu 6,- Kč/km . Montáží se rozumí sestavení veškerého nábytku z IKEA)

od 8000 Kč

Realizace

(Cena za realizace bude upřesněna dle náročnosti a rozsahu prací, které bude zákazník požadovat. K ceně za realizaci bude připočtena cena za dopravu 6,- Kč/km . Realizací se rozumí kompletní zhotovení, tzn. výmalba, sestavení nábytku IKEA a dekorací dle vizualizace.)

od 15000 Kč


Před začátkem vizualizace požadujeme zálohu ve výši 50% z ceny. Po uhrazení a dodání podkladů Vám stanovíme termín, kdy bude Vaše vizualizace hotová. Následný doplatek je před zasláním hotové vizualizace. Platby očekáváme do 7 dnů.

Při montáži je nutné nejdříve ve prospěch našeho účtu uhradit zálohu na požadovaný nábytek plus 50% z ceny montáže. Následný doplatek za montáž je splatný do 7 dnů.

Při realizaci je počítáno s platbou stejně jako je tomu jen u montování nábytku. Tedy úhrady ceny nábytku, dekorací a ostatních použitých materiálů plus 50% z ceny realizace. Následný doplatek je splatný do 7 dnů po realizaci.

Na vše Vám bude samozřejmě dodán doklad nebo vystavená faktura s platebními údaji. Jako variabilní symbol je VŽDY nutné uvést číslo faktury.

Číslo učtu pro platby: 2800714019/3030

Kontakt


V případě jakýchkoli dotazů, nás určitě neváhejte kontaktovat na email, přes sociální sítě nebo po telefonu. Jsme Vám kdykoliv k dispozici. 

+420 731 689 797

interier.od.luci@gmail.com