Recenze

Interiér od Luci rozhodně doporučuji, navrhli nám prakticky celý dům od pokojíčků, obývacího pokoje, kuchyně, ještě se chystáme na ložnici. Všechny návrhy jsou prostě skvělé, krásně vyladěné, nikdy bych nedokázala takto sladit nábytek. Jsem ze všech návrhů opravdu nadšená a nemůžu se dočkat realizace.

Martina K.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆  

Návrh dětského pokojíčku, který jsem si objednala, vyšel skvěle! Jsem moc ráda za Word, ve kterém vše jednoduše popisujete. Už se těším na realizaci.

Martina Č.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆  

Naprosto dokonalá spolupráce. Viděla jsem návrh krásného pokojíku na Fb, tak jsem si přála navrhnout dětský pokoj a ložnici a opravdu dokonalejší práci bych si nemohla přát. Vše bylo dle domluvy, termín skvělý a cena je velmi přívětivá. Nemůžu se dočkat realizace. Syn, když viděl fotku pokojíku, tak se zeptal, můžeme tam jít? Když jsme se ho zeptali, jestli chce takový pokojík se sestřičkou, vykřikl: jóóó prosím. Moc děkujeme

Markéta S.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆  

Moc děkujeme za naprosto nádherný návrh pokoje pro tříletou dceru v trochu netypickém podkrovním prostoru. Velice oceňuji rychlou a vstřícnou komunikaci a všem mohu jen doporučit.

Kamila H.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆  

Děkuji za parádní spolupráci! Z návrhu dětského pokojíku pro naše dvě cácorky jsem nadšená, stejně jako holky, které se nemohou dočkat realizace. Pokud si nevíte rady se zařízením pokoje určitě si od Lucie nechte poradit :)

Zuzka L.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆  

Velmi doporučuji. S paní Lucií byla výborná a rychlá domluva, v návrhu dodržela veškeré naše zadání a poradila při naší nerozhodnosti. Vizualizace jsou profesionálně zpracované a dodané i s výčtem využitých produktů.

Martina Marion L.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ 

Návrh od paní Lucie se nám velice líbil, tak jsme ho až na pár drobností vytvořili a dcera i my jsme maximálně spokojeni. Moc se nám líbí. Takový pokojíček jsem si také jako malá přála.

Kikoušek B.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆